Coşkun Reklam

Firmamız 1989 yılında Nevzat COŞKUN tarafından şahıs firması olarak kuruldu. Branda sektöründe faaliyet gösteren sayılı firmalardan biri olarak Kocaeli Bölgesin de büyük bir eksikliği tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yaklaşık olarak 10 yıldır branda sektörünün her alanında yer alan Coşkun Branda 1997 yılında şirket unvanına kavuşarak, aile şirketi olarak hizmete devam etmiştir. 2005 yılında hızla gelişen reklam sektörün de yer almak, yeni teknolojileri takip ederek bu doğrultu da yatırımlarını arttırmak ve kurumsallaşan şirketin hizmet alanını ve müşteri portföyünü daha da genişletmek adına şirket unvanına reklamı da ekleyerek çalışmalara başlamıştır.


  Şirketimiz branda, tente imalatı, vana ceketi, yanmaz kumaş, deniz bariyeri imalatının yanın da dış mekân baskı (vinil, folyo, onewayvision,kâğıt, mesh branda ),iç mekân baskı (folyo, kağıt, canvas…),kurumsal çalışmalar (matbaa işleri, logo tasarım…),araç giydirme, tabela ve totem yapımı (ışıklı-ışıksız, germe, kutu harfli, LED tabelalar… ) hizmetlerini sunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde dış mekân ve iç mekân baskı yapabilen makinelerin yanı sıra,branda ve tente imalatında çalışan ekip ve makineler bulunmaktadır.


Şirketimiz bünyesinde pazarlama-satış, tasarım ve dijital baskı departmanları ile birlikte uygulama bölümü de mevcuttur. Pazarlama- satış departmanımız müşterilerimizle şirketimizin bağlantı noktasıdır. Müşterilerimizin siparişlerinden, ürünlerin teslimine kadar olan sürecin takipçisidir. Tasarım departmanında ki çalışanlarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusun da çalışmalar yapmaktadır. Dijital baskı departmanımız, yüksek baskı kapasitesi ile iç ve dış mekânbaskılarını kaliteli ve hızlı bir şekilde üretebilmektedir. Uygulama departmanımız ise müşterilerimizce talep edilen kurumsal kimlik uygulamalarını titiz bir çalışma doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Şirketimizin temel prensibi zamanında iş teslimi yapmaktır.


Şirketimizin sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmalar yapmayı kendine ilke edinmiştir. Bu konuyla doğru orantılı olarak hızla gelişen reklam sektöründe yeni teknolojileri takip ederek hizmet alanımızı genişletmek en büyük amacımızdır.